אביבי ייזום ובנייה
אודות
חברת אביבי ייזום ובנייה בע"מ הינה חברה לייזום תכנון וביצוע פרוייקטים בנדל"ן המביאה איתה סטנדרט מגורים חדש לצפון. החברה שואפת למצוינות בתחום היזמות העסקית והנדל"ן. אנחנו מאמינים במוצר איכותי תוך שימוש בחומרי גלם מעולים,תכנון ע"י טובי האדריכלים,הקפדה על עיצוב מודרני, צעיר וחדשני שהופכים את חווית המגורים למפנקת ואקסלוסיבית. דגש מיוחד ניתן על שילוב צרכי הדיירים במרקם הסביבתי והתאמת התכנון לצרכיהם ולצרכי הקהילה. כמו כן מקפידה החברה על העסקת כוח אדם מיומן,מקצועי ביותר ולא מתפשר. החברה דוגלת במתן שירות איכותי,אישי ומתמיד ושמה את דייריה במרכז תוך שיתוף פעולה צמוד ויחס חם. החברה שואפת לבנות לדייריה את בית החלומות וליצור חווית מגורים שעוד לא נראתה. החברה חורטת על דגלה יושרה, שקיפות, כבוד הדדי ושיתוף פעולה מלא עם לקוחותיה.

החזון שלנו

חברת אביבי ייזום ובנייה שמה לה למטרה להיות חברת נדל"ן מובילה וליצור חוויה וסביבת מגורים ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיה תוך שמירה על מצוינות, איכות ויצירתיות.

הדרך שלנו

שירות : אנו באביבי ייזום ובנייה מבינים שהשירות הוא הערך המוסף ונעשה הכול על מנת להעניק את חווית המגורים המושלמת עבורכם.

מקצועיות : בחירת אנשי מקצוע וחומרי גלם האיכותיים והטובים ביותר היא קו מנחה עבורנו. הקפדה על הפרטים הקטנים היא הדרך למצוינות.

חדשנות : אנחנו חושבים קצת אחרת. הרעיונות החדשים והיצירתיות הם הדרך שלנו לייעד במיוחד בשבילכם את בית החלומות.

אביבי ייזום ובנייה דוגלת בעיצוב ותכנון מודרני, מקורי וחדשני ושואפת לבנות עבורכם את בתי המגורים היפים, הפונקציונלים והמעוצבים ביותר.

את הפרויקט אנחנו חותמים בתליית תמונות של טביעות אצבע של הבעלים וחתימתם על מנת להמחיש את תשומת הלב וההקפדה שנעשתה בכל פרט בפרויקט.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

[contact-form-7 id="62" title="טופס יצירת קשר 1"]